(+420) 608 626 496,     kalat@plyntech.cz

Plynové kotle ostatní značky

Mezi další spolehlivé kotle se řadí značky JUNKERS, Immergas. 

Plynové kotle JUNKERS jsou úsporné, kompaktní a tiché.

Plynové závěsné kotle Junkers jsou cenově dostupným a flexibilním řešením pro byty a rodinné domy. Zároveň Vám plynové kotle s vhodnou regulací umožní, na rozdíl od běžné regulace, dosáhnout značných finančních úspor jak za vytápění, tak i za ohřev teplé vody.

Kondenzační plynové kotle mají v porovnání s klasickými plynovými kotli až o 15 % vyšší účinnost. V praxi tak díky vyšší účinnosti a nízkoteplotnímu provozu ušetříte až 25 % provozních nákladů na vytápění a přípravu teplé vody. Kondenzační plynový kotel je totiž konstruovaný tak, aby teplo obsaženého ve spalinách neunikalo bez užitku do atmosféry. Spaliny, které obsahují množství horké vodní páry a tím i energie, jsou proto zpětně využívány pro ohřev vody. Díky svým nízkým emisím jsou kondenzační kotle maximálně šetrné k životnímu prostředí.

Plynové kotle lze také díky integrovanému algoritmu SolarInside a správně zvolené regulaci jednoduše propojit se solárními panely Junkers. K průměrné 60% roční úspoře při solárním ohřevu teplé vody tak můžete se SolarInside získat navíc ještě dalších 15 %.

Díky kompaktním rozměrům a modernímu designu lze plynové kotle Junkers nainstalovat skoro na každé místo ve Vašem bytě či rodinném domě.

Plynové kotle IMMERGAS jsou kvalitní a cenově dostupné. 

Potřebujete kotel do komína, nebo "turbo" kotel, resp. kondenzační kotel? Kotel do komína: Musí být umístěný pouze v prostorech, kde je možné zabezpečit trvalé větrání podle ČSN normy a předpisu.

"Turbo" kotel: kotel s uzavřenou spalovací komorou je možné umístit i v interiéru. Takovýto typ je úplně nezávislý na vnitřním prostředí.

Kondenzační kotel: poskytuje ty samé výhody jako „turbo“ kotel, díky uzavřené spalovací komoře, ale navíc svojí moderní technologií poskytuje velmi významnou úsporu plynu oproti výše zmíněnému klasickému kotli (do komína a „turbo“).

Pro více informací nás kontaktujte.